درباره رهافرین

رسالت مرکز آموزش حسابداری رهافرین، نه تنها آموزش حرفه ای و کاربردی مهارت آموزان است ، بلکه معرفی به بازار کار و شرکت های معتبر نیز می باشد.

درباره رهافرین
رسالت مرکز آموزش حسابداری رهافرین، نه تنها آموزش حرفه ای و کاربردی مهارت آموزان است ، بلکه معرفی به بازار کار و شرکت های معتبر نیز می باشد.
مرکز آموزش حسابداری رهافرین، کار خود را در سال 1395 با ایده خلق یک سیستم آموزشی جدید و به روز آغاز کرد. با توجه به سالها تجربه و تخصص در حوزه های مختلف آموزش مالی و حسابداری ،به این نتیجه رسیدیم که باید سیستمی طراحی کنیم که بر خلاف روش های رایج آموزشی منحصر به کن=تابهای درسی و کلاس درس نباشد. به این صورت بود که سیستم آموزشی project based ( به معنی پروژه محور ) خلق شد و چندی بعد با ارائه طرح آموزشی موفق به دریافت تاییدیه از سازمان فنی و حرفه ای ،خانه کارگر و شرکت سپیدار همکاران سیستم شد.
هدف اصلی این سیستم آموزشی، خلق و شبیه سازی محیط کاری برای مهارت آموز است تا بتواند چالش های موجود در بازار کار را به معنای واقعی درک کند. بر اساس نتایج به دست آمده از تحقیقات تیم مجرب رهافرین، کلاس های استاد محور و کتاب ها به تنهایی پاسخگوی نیازهای بازار کار مهارت آموزان نبود. هر بخش از آموزش، به نوعی شبیه سازی یک محیط کار حرفه ای و واقعیست.
قدم بعدی برای بالا بردن کیفیت آموزشی و مهارت فراگیران، تالیف کتاب ها و جزوه هایی در زمینه آموزش پروژه محور در اولویت اهداف این مجموعه قرار گرفت که پس از سال ها تلاش منجر به چاپ چندین جلد کتاب تخصصی و کاربردی شد که هم اکنون بدون هیچ محدودیتی مورد استفاده مهارت آموزان مجموعه قرار می گیرد.
سال 1400 نقطه عطفی در سیستم آموزشی رهافرین بود. به دلیل انجام رسالت آموزشی خود و جلب رضایت مستمر مهارت آموزانمان از این سیستم نوین، تصمیم گرفتیم با ضبط ویدیو های آموزشی و برگزاری دوره های غیر حضوری، امکان استفاده از فرصت برابر آموزشی برای فراگیران سراسر کشورمان فراهم آوریم.
از آنجایی که تیم حرفه ای رهافرین، خواستار کسب بهترین دستاورد ها در زمینه آموزش و ارائه خدمات مالی بود، شرایطی را فراهم آورد تا پاسخگوی نیاز فراگیران برای ورود به بازار کار حسابداری باشد و بخش کاریابی مجموعه نیز فعال شد.

شرکت حسابداری رهاوند فراز آوین با نام تجاری رهافرین، با تکیه بر یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه آموزش، فروش ، نصب و استقرار نرم افزارهای یکپارچه حسابداری و همچنین مشاوره مالی و مالیاتی به شرکت ها ،اصناف و فروشگاه ها در ابعاد مختلف جهت همکاری اعلام آمادگی می‌نماید.

راه های ارتباطی

شعبه تهران:
خیابان ولیصعر - نرسیده به خیابان مطهری - پلاک ۱۹۶۵ - واحد ۳
۰۲۱-۸۸۹۳۶۷۷۰
شعبه اسلامشهر:
خیابان باغ فیض - کوچه ۲۸ - پلاک ۳۴۵ - تماس:
۰۲۱-۵۶۳۵۵۷۳۲
تمامی حقوق برای موسسه رهافرین محفوظ است